UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.4' for table 'nfl24_news'
  Super Bowl XLVI Live!
Super Bowl XLVINasza relacja na żywo z Super Bowl XLVI.

I kwarta

Przed kilkoma chwilami zakończyła się pierwsza kwarta Super Bowl XLVI. Górą, póki co jest drużyna New York Giants, która dzięki przyłożeniu Victora Cruza i safety zdobytemu przez formację defensywną prowadzi 9:0. Patrios jak do tej pory nie zaprezentowali niczego ciekawego. Miejmy nadzieję, że to dopiero początek wspaniałych emocji.

II kwarta

Za nami pierwsza połowa spotkania o najważniejsze futbolowe trofeum. Na czele tym razem jest drużyna New England Patriots, która dzięki przyłożeniu na 8 sekund przed końcem drugiej kwarty meczu wyszła na jednopunktowe prowadzenie. Giants pomimo tego, że wydają się być lepszą drużyną na boisku, której wszystko wychodziło (biegi, podania, lepsza gra w defensywie), nie potrafili odskoczyć Patriots i zwiększyć swojego prowadzenia. Tak więc na tablicy mamy wynik 9:10 dla Patriots. Drużyna z Nowej Anglii rozpocznie drugą połowę od posiadania piłki. Już teraz zapraszamy na Bridgestone Super Bowl XLVI Halftime Show i występ Madonny!

III kwarta

Trzecia kwarta spotkania za nami. Drużyna New England Patriots wciąż na prowadzeniu po świetnej akcji Bradego i Hernandeza. Giants póki co nie mogą znaleźć recepty na to, by dotrzeć z piłką w pole punktowe rywali. Jednak nie wyglądają na drużynę, która by się już poddała, pomimo coraz lepszej gry ich rywali. Tak więc na 15 minut przed końcem spotkania mamy wynik 17:15 dla New England Patriots.

IV kwarta

Czwarta kwarta, a zaraz cały Super Bowl XLVI już za nami. W decydujące o losie mistrzostwie kwarcie, drużyna New York Giants okazała się lepsza i zwyciężyła na Lucas Oil Stadium w Indianapolis. Giants, a w szczególności ich rozgrywający Eli Manning pokazał, że jest świetnym rozgrywającym , który w decydujących momentach spotkania potrafi pociągnąć swoją drużynę. Decydującym zagraniem tego meczu okazało się podanie Manninga do Mario Manninghama przy trzecie próbie, które przedłużyło serię ofensywną Giants i kilka chwil później pozwoliło Ahmadowi Bradshawowi zdobyć decydujące przyłożenie na 57 sekund przed końcem meczu. Większość pewnie w tym momencie zastanawiała się czy running back Giants dobrze zrobił wbiegając, a raczej siadając w polu punktowym Patriots, gdyż wystarczyło "ruszyć" zegar i celnie kopnąć między słupy, a mecz zakończył by się nieco szybciej. Jak się potem okazało Bradshaw postąpił ufając w 100% swoim kolegom z formacji defensywnej. Patriots podczas meczu prezentowali się naprawdę dobrze, widać jednak było brak sprawnego Roba Gronkowskiego, który przez cały sezon był jednym z kluczowych zawodników ekipy z Bostonu.

New York Giants zasłużenie wygrywają z Patriots 21:17 w Super Bowl XLVI. Serdeczne gratulacje!

PS. Tak swoją drogą, świetny występ Madonny w Bridgestone Super Bowl XLVI Halftime Show. Ta "babcia" dalej ma to coś.