UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.127' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim - News: SuperFinał: Druga kwarta

Facebook

UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.127' for table 'nfl24_news'
  SuperFinał: Druga kwarta
PLFAPoczątek drugiej kwarty. Crew podają piłkę i drugi raz z rzędu zyskują sporo jardów. Mamy first down. Bieg Jakuba Płaczka - cztery jardy dla Załogi. Teraz podanie w pole puntkowe, Mark Philmore odbiera piłkę i mamy pierwsze przyłożenie dla Crew! Jak na razie najlepsza seria ofensywna Załogi w dzisiejszym meczu.

Punt i dobry powrót zawodnika Devils - Chrisa Washingtona. Udana seria ofensywna Diabłów - Adam Synacek zdobywa pierwszą próbę po bardzo dobrym biegu. Kolejna pierwsza próba. Tym razem bieg Devils zatrzymany przez Kamila Rutę. Luke Balch podaje niecelnie i mamy interception! Autorem przechwytu jest Mateusz Ruta - piłka wraca do Załogi, która rozpocznie swoją serię około 40 jarda. Niewiele brakło, aby obrońca Crew zaliczył Int TD. Devils byli teraz bliscy odzyskania piłki - niewiele zabrakło do interception niedokładnego podania. Crew biegną środkiem i pozostaje im jard do first downa. Zaskakujące długie podanie do Marka Philmore'a i Crew są już tylko 20 jardów od pola punktowego! Devils biorą czas, może króka przerwa pozwoli im na uspokojenie gry. Wracamy do gry. Bieg QB daje Crew pięć jadrów. Znów bieg QB Crew - Justin Walz zdobywa kilkanaście jardów i zostaje powstrzymany tuż przed polem punktowym. Pierwszy bieg z jednego jarda nie daje Crew TD - druga próba jest już udana. OL Crew przepycha rywali i Walz bez problemu zdobywa punkty. Udane podwyższenie i wynik 14:7 dla Załogi! Devils tracą 14 punktów w drugiej kwarcie - przypominamy, że ta drużyna w tym sezonie nie pozwoliła do tej pory przeciwnikom na zdobycie żadnego punktu w drugiej kwarcie.

Zobaczymy jak zareagują Devils, na razie przyzwoity kickoff return i zaczynają mniej więcej z połowy boiska (pomogło im 15 jardów kary dla Crew za niesportowe zachowanie po TD). Pierwszy bieg środkiem dał Devils 2 jardy. Podczas drugiej próby blitzują obrońcy Crew, ale krótkie podanie Balcha daje first down. Ciekawa zagrywaka Devils - krótkie podanie do Grzegorza Mazura, który przebiega kilkadziesiąt jardów i Devils mają już tylko 6 jardów do pola punktowego. W kolejnej akcji Devils popełniają fatalny błąd - gubią piłkę przy snapie i ta wraca do Załogi, dzięki refleksowi Bartosza Zalejskiego.

Do końca połowy niewiele ponad 4 minuty. Crew mają ciężką pozycję startową, a offside spycha ich jeszcze bliżej pola punktowego. Krókie podanie Walza nie zostaje złapane. Obrona Devils mocno naciska - Crew mają 3 próbę i 16 jardów do przejścia. Mimo tej trudnej sytuacji udaje im się zdobyć first down. Justin Walz biegiem środkiem zaskoczył rywali. Kolejny first down, option play i Walz w dobrym momencie podał do Philmore'a. Załoga już zbliża się do połowy rywali. Krótkie podanie do Philmore'a, który zdobywa około 10 jardów, ale blok kolegi z zespołu był niezgodny z przepisami i Crew zostają cofnięci przez śędziów. Bałagan w defensywie Diabłów - Łukasz Sutkowski był całkowicie osamotniony i z łatwością przyjął podanie od Walza na 31. jardzie Devils. Crew biorą czas, do końca pierwszej połowy tylko półtora minuty. Zaskakujący reverse w wykonaniu Crew i Philmore zdobywa dziewięc jardów. Wreszcie dobra akcja defensywy Devils, Walz pod presją odrzuca piłkę. W trzeciej próbie po raz kolejny udanie biegnie Walz, który zdobywa kilkanaście jardów. Gracze Devils nie mają pomysłu na powstrzymanie biegów QB rywala. Crew dzieli 7 jardów od podwyższenia prowadzenia, a na zegarze zostało 50 sekund. Bieg Jakuba Płaczka daje Załodze tylko jeden jard. Crew biorą drugi czas na żądanie. Krótkie podanie Walza do Philmore'a i już trzeci TD Crew! Linia ofensywna dała QB dobrą ochronę i dużo czasu na rzut.

Znów flaga po touchdownie dla Załogi, tym razem za za dużo zawodników na boisku. Druga próba zdobycia extra point i znów żółto na boisku - tym razem winni Devils, którzy popełnili falstart. Podwyższenie zablokowane, a na boisko znów spadają flagi! Gorąca atmosfera udziela się zawodnikom. Sędziowie uznają, że zawinili gracze Crew, kara zostanie naliczona przy kickoffie. I ponownie flagi! Wykop Kamla Ruty wypada poza linię boczną, co daje Devils piłkę na 40 jardzie własnej połowy. 30 sekund, jeden timeout - czy Diabły mogą zredukować straty? Luke Balch zdobywa biegiem first down, ale w kolejnej akcji podaje wprost w ręce safety Crew! Przechwyt, obrońcy Załogi próbują jeszcze zagrywki typu latteral, ale bez rezultatu. Kilkanaście sekund do końca połowy, więc Crew nie próbują już atakować.

Dwie różne kwarty - początkowo przeważali Devils, ale Crew w drugiej kwarcie zdobyli trzy przyłożenia. Obrona Diabłów nie radzi sobie z biegami Justina Walza i jego podaniami do Marka Philmore'a. Ofensywa Devils sprawia momentami bardzo dobre wrażenie, ale dwa interception i fumble w kluczowych momentach sprawiły, że w drugiej połowie muszą odrabiać straty. W Bielawie tancerki Devils tańczą w rytm piosenki "Highway To Hell" - jeśli Devils nie poprawią swojej gry w drugiej połowie, to będzie to prorocza piosenka...