UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.19' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim - News: Drugie urodziny
Nazwa użytkownika
Hasło

Zapamiętać?
Zapomniane Hasło?
Szukaj:


Reklama

  Ostatnie artykuły
Ostatni artykuł:
"Targowisko" czas zacząć!!!

Polecamy również:
- No Huddle: Futbol amerykański, a rywalizacja międzynarodowa
- 2013 Mock Draft 1.0 - Tomasz Piątek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Paweł Śmiałek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Michał Gutka
- No Huddle: Odbić się od dna
Więcej artykułów znajdziecie TUTAJ

Facebook

UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.19' for table 'nfl24_news'
  Drugie urodziny
NFL24LogoMija drugi rok, od czasu kiedy wystartowała strona NFL24.pl

Pierwszy rok minął nam pod znakiem sporych sukcesów i bardzo dynamicznego rozwoju (o czym szczegółowo pisaliśmy tutaj.

Podobnie było w przypadku kolejnego roku ciężkiej pracy wielu osób. Za najważniejsze sukcesy uznać należy podjęcie szerokiej współpracy z PLFA, rozbudowę wielu działów tematycznych na stronie, dużą liczbę artykułów i newsów (cotygodniowe podsumowania i zapowiedzi w sezonie NFL oraz obecnie PLFA) czy organizowanie konkursów. Odnotowaliśmy wysoki wzrost liczby odwiedzin naszej strony względem poprzedniego roku. Do grona redakcyjnego dołączyły kolejne osoby. Objęliśmy patronat medialny nad imprezą z okazji Super Bowl organizowaną w Warszawie. Shoutbox, który uruchamiany był na naszej stronie podczas każdego z meczów NFL, cieszył się wielką popularnością i stał się nieodzownym elementem wspólnego oglądania kolejnych tygodni rozgrywek NFL.

Lista sukcesów, tych mniejszych i większych, jest niewątpliwie znacznie dłuższa. Nie piszę dziś jednak tych słów, tylko i wyłącznie z zamiarem samouwielbienia. Misja, jaką postawiliśmy sobie na początku tworzenia strony, a więc pomoc w popularyzacji NFL i futbolu amerykańskiego w Polsce, cały czas jest aktualna. Z nadzieją i radością patrzę w przyszłość: nie brakuje pomysłów na rozwój strony, co najwyżej czasu na ich realizację. Zapał do pracy na pewno nie jest mniejszy niż w poprzednim roku.

W dniu drugich urodzin NFL24, pragnę Wam drodzy czytelnicy życzyć, by nasza ukochana dyscyplina rozwijała się w coraz lepszym tempie. Sobie i Wam życzę również, by lokaut przeszedł do historii i byśmy na nowo mogli cieszyć się z sezonu NFL. Niech małym prezentem z okazji drugich urodzin będą nowe bannery na naszej stronie, które przedstawiają najważniejszych zawodników zbliżającego się wielkimi krokami Draftu NFL. Już teraz zapraszam wszystkich na wspólne przeżywanie emocji na shoutboxie, który działał będzie w czasie Draftu na stronie głównej.

Dziękuje Wam za obecność oraz dziękuję wszystkim redaktorom i innym osobom, które przyczyniły się do rozwoju NFL24 w ostatnim roku.

Jacek Masłowski
Redaktor naczelny nfl24.pl

Forum

Reklama

Ankieta
Czy drużyna Baltimore Ravens wejdzie do playoffów w nadchodzącym sezonie po takich roszadach w składzie?

Raczej nie

Tak

Nie

Raczej tak


INSERT command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.19' for table 'nfl24_online'
Aktualnie online
· Gości online: 0

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 963
· Najnowszy użytkownik: Cycu

Polecane Strony
Współpracujemy z:
PZFA.PL
Radio eLO RMF
Kraków Football Kings
Statua Sportu

Polecamy strony:
Cougars Szczecin
Europlayers
Lakros.me
Wyniki

Chcesz rozpocząć współpracę z naszym portalem? Napisz na redakcja@nfl24.pl

Kopiowanie jakichkolwiek tekstów lub materiałów ze strony bez zgody administratorów jest zabronione
UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.19' for table 'nfl24_settings'UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.19' for table 'nfl24_settings'