UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim - News: Newsy z obozu Pittsburgh Steelers
Nazwa użytkownika
Hasło

Zapamiętać?
Zapomniane Hasło?
Szukaj:


Reklama

  Ostatnie artykuły
Ostatni artykuł:
"Targowisko" czas zacząć!!!

Polecamy również:
- No Huddle: Futbol amerykański, a rywalizacja międzynarodowa
- 2013 Mock Draft 1.0 - Tomasz Piątek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Paweł Śmiałek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Michał Gutka
- No Huddle: Odbić się od dna
Więcej artykułów znajdziecie TUTAJ

Facebook

UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_news'
  Newsy z obozu Pittsburgh Steelers
Pittsburgh SteelersW piątek (16.04) drużyna Pittsburgh Steelers podpisała jednoroczne przetargi z OT - Willie Colonem, CB - Williamem Gayem, TE - Mattem Spaethem i P - Danielem Sepulveda.

Wszyscy czterej zawodnicy byli wolnymi agentami.Willie Colon rozpocznie piąty sezon w drużynie z Pittsburgha, po tym jak w NFL Draft 2006 został zaciągnięty w czwartej rundzie. Rozpoczął 50 spotkań z rzędu na pozycji prawego tackle.William Gay zaciągnięty do NFL w piątej rundzie NFL Draft 2007, rozpocznie czwarty sezon w drużynie Steelers. W minionym sezonie rozpoczął 14 spotkań odnotowując najlepszy wynik w karierze z 78 tacklami.Matt Spaeth podobnie jak Gay rozpocznie czwarty sezon w Steelers, po tym jak w NFL Draft 2007 został zaciągnięty w trzeciej rundzie. W przeciągu całej kariery 27 razy łapał piłkę zdobywając 195 jardów i cztery przyłożenia.Daniel Sepulveda jest jednym z czteroletnich zawodników pro. Zaciągnięty został w czwartej rundzie NFL Draft 2007 przez drużynę Pittsburgh Steelers.W poniedziałek (26.04) drużyna Pittsburgh Steelers przedłużyła kontrakt z Bryantem McFaddenem.

Steelers dokonali transferu cornerbacka z Arizony podczas draftu i przedłużyli z nim umowę do sezonu 2012. Jak donoszą pewne źródła, w przeciągu trzech lat Bryant McFadden ma zarobić 7.5 milionów dolarów.

Klub potrzebował cornerbacka i sprowadził zawodnika, który bardzo dobrze o tym wie.

McFadden pierwsze cztery lata swoje kariery spędził w drużynie z Pittsburgha, a podczas zwycięstwa Steelers w Super Bowl z roku 2008 pełni rolę startera drużyny na pozycji CB. Podczas jedynego sezonu na pustyni nie radził sobie już tak dobrze, a sezon zakończył tylko z 69 tacklami.


W poniedziałek (26.04) Pittsburgh Steelers QB - Ben Roethlisberger powiedział, że nie odwoła się od decyzji zawieszenia go na sześć spotkań za naruszenie polityki NFL w sprawie osobistego zachowania.

Podkreślając, że nie popełnił żadnego przestępstwa, Ben Roethlisberger przeprosił swoich kolegów i fanów drużyny za swoje ubiegło miesięczne zachowanie w barze w Georgi, gdzie 20-letnia studentka oskarżyła go o napad na tle seksualnym. Przyznał również, że zawiódł sam siebie i obiecał, że się zmieni tak jak oczekuje od niego tego liga i zarząd drużyny.

W krótki oświadczeniu wydanym przez drużynę Steelers, Roethlisberger obiecał, że nigdy więcej nie znajdzie się w takiej sytuacji.

"Decyzja komisarza, o moim zawieszeniu mówi wyraźnie, że większe są oczekiwania w stosunku do mojej osoby. Odpowiadam za konsekwencje moich działań, mimo że nie popełniłem żadnej przestępstwa, żałuję, że upadłem tak nisko, i że nie doceniłem wartości wpajanych przez moją rodzinę," - powiedział Roethlisberger w oświadczeniu. "Nie odwołuję się od zawieszenia i spełnię wszystkie oczekiwania w stosunku do mojej osoby."

Roethlisberger jest pierwszym zawieszonym zawodnikiem przez komisarza Goodell zgodnie z polityka zachowania, który nie został aresztowany czy też skazany za przestępstwo. Goodell powiedział, że polityka ligi w sprawie zachowania daje mu prawo do nałożenia kary nie bacząc na to czy "Big Ben" złamał prawo czy też nie.

"W przeciągu sześciu lat w NFL, najpierw ekscytowałeś ludzi, a teraz ich wszystkich rozczarowujesz" - powiedział Goodell. "Pragnę byś wyciągnął wnioski z tej całej sytuacji i ustawił swoje życie i karierę na właściwy tor."

Zawieszenie może jeszcze zostać zredukowane przez ligę do czterech spotkań.

Roethlisberger może uczęszczać w treningach podczas obozu treningowego i grać podczas przed sezonowch spotkań, jednak nie może wrócić do gry w sezonie regularnym do 17 października.


W niedzielę (02.05) podczas ostatniego dnia, trzydniowego minicampu, Pittsburgh Steelers WR - Limas Sweed doznał kontuzji lewego ścięgna Achillesa.

Trener Steelers - Mike Tomlin powiedział w niedzielę, że kontuzja może być poważna.

"Na razie nie wiem za dużo o kontuzji Sweeda, jednak wydaje się być ona poważna" - powiedział Tomlin. "Oczywiście, więcej na ten temat będę widział najwcześniej w poniedziałek."

Limas Sweed doznał kontuzji podczas rutynowego ćwiczenia, a z boiska zabrał go wózek. Natomiast obiekt treningowy Steelers opuścił o kulach.

"Nie patrzyłem się bezpośrednio na niego kiedy doznał kontuzji" - powiedział Tomlin.

Jeśli ścięgno Achillesa zostało zerwane, to najprawdopodobniej nie zobaczymy Sweeda na boisku w tym sezonie.

Sweed został zaciągnięty w drugiej rundzie NFL Draft 2008 i przez pierwsze dwa lata w NFL tylko siedem razy złapał piłkę, czym bardzo rozczarował drużynę. Ze względów osobistych, 22 grudnia 2009 roku został usunięty ze składu drużyny.

"To były osobiste sprawy, ale rodzina i drużyna Steelers pomogła mi przez to przejść" - powiedział Sweed w piątek. "Znowu czuję się jak dziecko. Fajnie jest znowu zagrać."

Źródło: NFL.com

Forum

Reklama

Ankieta
Czy drużyna Baltimore Ravens wejdzie do playoffów w nadchodzącym sezonie po takich roszadach w składzie?

Raczej nie

Tak

Nie

Raczej tak


INSERT command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_online'
Aktualnie online
· Gości online: 0

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 963
· Najnowszy użytkownik: Cycu

Polecane Strony
Współpracujemy z:
PZFA.PL
Radio eLO RMF
Kraków Football Kings
Statua Sportu

Polecamy strony:
Cougars Szczecin
Europlayers
Lakros.me
Wyniki

Chcesz rozpocząć współpracę z naszym portalem? Napisz na redakcja@nfl24.pl

Kopiowanie jakichkolwiek tekstów lub materiałów ze strony bez zgody administratorów jest zabronione
UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_settings'UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_settings'