UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim - News: Cromartie w Jets
Nazwa użytkownika
Hasło

Zapamiętać?
Zapomniane Hasło?
Szukaj:


Reklama

  Ostatnie artykuły
Ostatni artykuł:
"Targowisko" czas zacząć!!!

Polecamy również:
- No Huddle: Futbol amerykański, a rywalizacja międzynarodowa
- 2013 Mock Draft 1.0 - Tomasz Piątek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Paweł Śmiałek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Michał Gutka
- No Huddle: Odbić się od dna
Więcej artykułów znajdziecie TUTAJ

Facebook

UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_news'
  Cromartie w Jets
New York JetsW czwartkowy wieczór, kilka godzin przed rozpoczęciem okresu free agents, drużyna New York Jets zgodziła się nabyć utalentowanego ale sprawiającego kłopoty CB - Antonio Cromartie od drużyny San Diego Chargers. Transakcja została dokończona w piątek.

Jak donosi Jason La Canfora z NFL Network, Chargers za transfer Cromartie otrzymali, co najmniej wybór w trzeciej rundzie NFL Draft 2011, jednak jeśli CB się sprawdzi, to Jets oddadzą im dodatkowo wybór w drugiej rundzie.

Cromartie został wybrany do All-Pro w 2007, a teraz zastąpi Lito Shepparda, który został zwolniony dzień wcześniej po rozczarowującym sezonie. W przeciągu czterech sezonów do zaciągnięcia go do NFL w pierwszej rundzie NFL Draft 2006, 15 razy przejmował piłkę podawaną przez rozgrywającego drużyny przeciwnej. Chargers nie byli zadowoleni z niego po występie w końcówce poprzedniego sezonu, dlatego dyrektor generalny Chargers - A.J. Smith postanowił go sprzedać.

25-letni Cromartie miał również problemy z prawem. Przyznał się do ojcostwa siedmiu dzieci z kilkoma innymi kobietami, został oskarżony przez stałego klienta baru o uderzenie go butelką od szampana w tył głowy po wygranym meczu w Denver w listopadzie. Jednak policja z San Diego powiedziała, że to jest niewystarczający dowód by oskarżyć CB.

W sezonie 2007 nowy CB Jets ustanowił rekord Chargers i prowadził w NFL z liczbą 10 przechwyceń do tego wyniku dodał jeszcze dwa przechwycenia w playoffach. Ustanowił także najdłuższe zagranie w historii NFL, kiedy to po nieudanym field golu Vikings zdobył przyłożenie po 109 jardowym powrotnym biegu.

Źródło: NFL.com

Forum

Reklama

Ankieta
Czy drużyna Baltimore Ravens wejdzie do playoffów w nadchodzącym sezonie po takich roszadach w składzie?

Raczej nie

Tak

Nie

Raczej tak


INSERT command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_online'
Aktualnie online
· Gości online: 0

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 963
· Najnowszy użytkownik: Cycu

Polecane Strony
Współpracujemy z:
PZFA.PL
Radio eLO RMF
Kraków Football Kings
Statua Sportu

Polecamy strony:
Cougars Szczecin
Europlayers
Lakros.me
Wyniki

Chcesz rozpocząć współpracę z naszym portalem? Napisz na redakcja@nfl24.pl

Kopiowanie jakichkolwiek tekstów lub materiałów ze strony bez zgody administratorów jest zabronione
UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_settings'UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_settings'