UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.127' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim - News: Podsumowanie 1. kolejki Topligi 2013
Nazwa użytkownika
Hasło

Zapamiętać?
Zapomniane Hasło?
Szukaj:


Reklama

  Ostatnie artykuły
Ostatni artykuł:
"Targowisko" czas zacząć!!!

Polecamy również:
- No Huddle: Futbol amerykański, a rywalizacja międzynarodowa
- 2013 Mock Draft 1.0 - Tomasz Piątek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Paweł Śmiałek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Michał Gutka
- No Huddle: Odbić się od dna
Więcej artykułów znajdziecie TUTAJ

Facebook

UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.127' for table 'nfl24_news'
  Podsumowanie 1. kolejki Topligi 2013
PLFAW sobotę oraz niedzielę byliśmy świadkami inauguracji ósmego sezonu PLFA. Na początek zaserwowano nam trzy spotkania zamiast planowanych czterech, bowiem mecz Devils Wrocław - Zagłębie Steelers został przełożony na maj ze względu na warunki atmosferyczne.


Topliga A - Topliga B 148:0

Właśnie tak w skrócie można podsumować to, co działo się na ligowych boiskach w sobotę oraz niedzielę. Faworyci pokonali swoich rywali bardzo znacząco i potwierdzili, że w tym momencie ligę można podzielić właśnie na dwie stawki.

Pierwszy mecz rozegrany został mecz Kozły Poznań - Warsaw Eagles. Spotkanie rozegrane przy siarczystym mrozie pewnie wygrali goście ze stolicy Polski i ostateczny wynik tego spotkania brzmiał 39:0 dla Orłów.
Stołeczni gracze nie ustrzegli się błędów, jak np. dwa przechwyty nowego QB, Shane'a Gimzo, ale i tak byli o klasę lepsi od graczy Kozłów.

Znakomicie zaprezentował się inny nowy nabytek warszawian, Clarence Anderson. Amerykanin zdobył łącznie aż trzy przyłożenia. Dwa razy biegał z futbolówką, a na koniec zameldował się w end zone po podaniu Gimzo. Oprócz tego swoje akcje dołem na TD zamieniali Piotr Osuchowski (dwukrotnie), a także Dawid Więckowski.

Wśród poznanian najlepiej wypadł Serb, Ivan Pavlovic, autor obu przechwytów defensywy Kozłów.

W niedzielę kibice oglądali już dwa mecze. Pierwszy z nich rozegrano w Warszawie, gdzie beniaminek, Spartans podejmował mistrza Polski, Seahawks Gdynia. Pomorzanie z nowym rozgrywającym, znanym na skalę europejską, doświadczony Amerykaninem Ferni Garzą nie pozostawili złudzeń Spartanom i wygrali 48:0.

W ofensywie mistrzów Polski brylowało kwartet Garza - Dixon - Krzysztofek - Pilachowski. Ten pierwszy posłał aż cztery podania na przyłożenie. Trzy złapał Jeremy Dixon, a jedno Krzysztofek. Popularny "Bambo" dołożył także TD po akcji dołem.

Gaweł Pilachowski wyróżniał się przez cały mecz, a w drugiej połowie wybiegał dwa przyłożenia oraz był autorem skutecznego podwyższenia za dwa punkty.
W defensywie najlepszy był niezawodny Plesa, który przejął dwa podania.
W końcówce spotkania obaj trenerze desygnowali do gry zawodników mało doświadczonych i debiutantów.

Trzecie spotkanie zakończyło się największą wygraną. Giants Wrocław pojechali do Chorzowa na mecz z Silesia Rebels i wywieźli bardzo okazałą wygraną 61:0.

Pierwsza kwarta spotkania była dość zacięta, a na boisku królowały defensywy. Najpierw podanie Dziedzica przejął Artur Loncierz z Rebels, ale posiadanie Rebeliantów nie przyniosło punktów dzięki udanemu goalline stand defensywy Gigantów.

Druga kwarta to już jednak bewzględna dominacja wrocławian, którzy tę odsłonę meczu wygrali aż 27:0. Swoje przyłożenia zdobyli Jamal Schulters i Michał Konarski po biegach, a także Michał Latoś i Tomasz Dziedzic po podaniach Bartosza Dziedzica.

W drugiej połowie Schulters jeszcze dwa razy meldował się w end zone, jedno przyłożenie zdobył Mark Philmore po podaniu Dziedzica, a wynik ustalił Michał Konerski krótką akcją biegową. Ostateczny wynik brzmiał 61:0 dla Giants Wrocław.


Zdjęcie: Jamal Schulters szarżujący przeciwko Silesia Rebels. (facebook.com, Łukasz Skwiot)

Forum

Reklama

Ankieta
Czy drużyna Baltimore Ravens wejdzie do playoffów w nadchodzącym sezonie po takich roszadach w składzie?

Raczej nie

Tak

Nie

Raczej tak


INSERT command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.127' for table 'nfl24_online'
Aktualnie online
· Gości online: 0

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 963
· Najnowszy użytkownik: Cycu

Polecane Strony
Współpracujemy z:
PZFA.PL
Radio eLO RMF
Kraków Football Kings
Statua Sportu

Polecamy strony:
Cougars Szczecin
Europlayers
Lakros.me
Wyniki

Chcesz rozpocząć współpracę z naszym portalem? Napisz na redakcja@nfl24.pl

Kopiowanie jakichkolwiek tekstów lub materiałów ze strony bez zgody administratorów jest zabronione
UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.127' for table 'nfl24_settings'UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.127' for table 'nfl24_settings'