UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.178' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim - News: North zwycięzcą Under Armour Senior Bowl 2012

Facebook

UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.178' for table 'nfl24_news'
  North zwycięzcą Under Armour Senior Bowl 2012
Senior BowlPo raz drugi w trzech ostatnich latach drużyna North okazała się lepsza i pokonała swojego rywala z południa 23:13 w tegorocznym Senior Bowl 2012. MVP meczu wybrany został zawodnik zwycięskiej drużyny oraz absolwent University of Cincinnati - Isaiah Pead.

W pierwszej kwarcie meczu obie drużyny zdołały zdobyć jedynie po 3 punkty, w skutek celnego kopnięcia z pola (North 27 jardowy FG, South 39 jardowy FG). Natomiast już na początku drugiej kwarty drużyna reprezentująca północną cześć kraju, podwyższyła swoje prowadzenie do 7 punktów po 8 jardowym podaniu Russella Wilsona do Marvina Jonesa. Drużyna South nie zamierzała jednak odpuszczać i kilka zagrań później zmiejszyła przewagę North do 4 punktów, zdobywając kolejne punkty z field goala z 24 jardów (10:6 North). To tylko rozochociło zawodników z północy do walki i na dwie minuty przed końcem pierwszej części spotkania, również oni zaliczyli swój drugi tego popołudnia celny filed goal z 32 jardów. Po dwóch kwartach wynik prezentował się więc następująco: North 13, South 6.

W trzeciej kwarcie drużyna z północy nie zwalniała tempa i już w swoim pierwszym dravie w drugiej połowie meczu powiększyła swoją przewagę do 14 punktów po 42 jardowym podaniu Kirka Cousinsa do Gerella Robinsona. South przez długi czas nie byli w stanie zagrozić drużynie North, jednak na niespełna 13 minut przed końcem spotkania to oni zdobyli swój pierwszy i... ostatni touchdown tego dnia, po 20 jardowym podaniu Nicka Folesa do Jurona Crinera. Drużyna North zdecydowanie kontrolowała przebieg meczu i na 4 minuty przed końcem spotkania ustaliła wynik spotkania na 23:13 po 28 jardówym field goalu.

Wszystkie punkty po kopnięci z pola dla drużyny North zdobył Carson Wiggs, natomiast dla South Randy Bullock.

MVP meczu - Isaiah Pead w znaczącym stopniu przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny. Co prawda zdobył jednie 36 jardów w 8 biegach, jednak dwukrotnie łapał piłkę po puncie przeciwków zdobywając 98 jardów w akcjach powrotnych.

Z dobrej strony pokazali się także zawodnicy w drużynie South: rozgrywający Nick Foles (11/15, 136yrd, 1TD) oraz skrzydłowy Joe Adams (8rec, 133yrd). Natomiast po drugiej stronie boiska, rozgrywający Kirk Cousins (5/11, 115yrd, 1TD, 1INT) oraz skrzydłowy Gerell Robinson (2rec, 64yrd, 1TD).

Mimo tegorocznego zwycięstwa North, to South wciąż prowadzi w all-time series 30-27-3.

Źródło: NFL24.pl