UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.125' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim Alex Smith w Kansas City
Dodane przez Michał Gutka dnia Luty 27 2013 19:16:19
Mamy pierwszy duży transfer tego offseason.


Treść rozszerzona
Jak donosi Jay Glazer, QB Alex Smith przeniesie się do Kansas City. Chiefs doszli do porozumienia z San Francisco 49ers, ale oficjalnie były numer 1 Draftu stanie się ich graczem 12 marca.

Ekipa ze staniu Missouri oddała za Smitha wybór z 2. rundy (nr 33) tegorocznego Draftu oraz jeden, nieustalony jeszcze, wybór w Drafcie 2014. Oficjalnie transfer zostanie potwierdzony dopiero 12 marca, gdyż wtedy zaczyna się w NFL okienko transferowe, ale wg Glazera obie strony zawarły konkretne zobowiązania.

Smith prawdopodobnie renegocjuje swój kontrakt, gdyż obecny kończy się wraz z sezonem 2013. Chiefs tym samym niemal na pewno nie wybiorą rozgrywającego z numerem 1 w Drafcie i coraz bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest Luke Joeckel, OT z Texas A&M. Smith to wciąż młody gracz, bo w maju skończy 29 lat.

Andy Reid wiąże z tą postacią nadzieję na co najmniej kilka sezonów. Ten ruch oznacza też niemal pewne pożegnanie się z drużyną Matta Cassela.


zdjęcie: 49erfanfederation.blogspot.com