UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.19' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim Problemy z prawem Aleca Ogletree
Dodane przez Michał Gutka dnia Luty 18 2013 00:36:36
Były gracz Georgia Bulldogs przeskrobał tuż przed NFL Combine.


Treść rozszerzona
Środkowy linebacker, Alec Ogletree, został zatrzymany za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Do zatrzymania doszło w nocy z soboty na niedzielę.

Ogletree został zatrzymany w Arizonie gdy jego samochód jechał zbyt szybko, a także zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu. Policja zatrzymała auto prowadzone przez zawodnika, a podczas rozmowy z nim funkcjonariusze wyczuli alkohol. Po badaniu okazało się, że poziom alkoholu we krwi Ogletree przekraczał dopuszczalną normę.


Ogletree to jeden z lepszych linebackerów w nadchodzącym Drafcie. Wg naszej listy, którą znajdziecie TUTAJ to drugi najlepszy zawodnik na tej pozycji przed kwietniowym naborem do ligi.

Problemy z prawem przychodzą dla niego w najgorszym możliwym czasie. W nadchodzący weekend w Indianapolis odbywa się NFL Scouting Combine i z pewnością gracza Bulldogs czeka sporo pytań na temat jego wybryku. Nie jest to pierwszy przypadek złamania zasad w życiu Ogletree. W czasie gry w NCAA był zawieszony na pierwsze cztery mecze sezonu 2012 przez drużynę za nadużywanie środków odurzających. Dodatkowo został zawieszony na jeden mecz za kradzież.

W poprzednim roku byliśmy świadkami wielu przypadków, gdy gracze o dużym talencie spadali daleko w Drafcie. CB Janoris Jenkins wypadł z pierwszej rundy Draftu, CB Alfonzo Dennard spadł aż do siódmej rundy za atak na policjanta (teraz czeka go proces i być może więzenie), a w Drafcie ominięto całkiem LB Vontaze Burficta po problemach z charakterem i słabej postawie podczas Combine.


źródło: sports.yahoo.com
zdjęcie: 247sports.com