UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim Nelson w wymarzonym klubie
Dodane przez Adis dnia Luty 15 2013 18:18:24
Pod koniec stycznia działacze Chicago Bears postanowili zakontraktować 26-letniego Toma Nelsona.


Treść rozszerzona
Okazuje się, że dla chłopaka, który wychował się w położonym niedaleko "Wind City" miasteczku Hoffman Estates, jest to spełnienie marzeń z dzieciństwa. Kilka godzin po związaniu się rocznym kontraktem z ekipą "Niedźwiedzi" obrońca opublikował na swoim Twitterze zdjęcia z dzieciństwa, na których przywdziewa barwy obecnego klubu.

"W przeciwieństwie do podpisywania kontraktów z dwoma poprzednimi klubami, teraz kiedy robię to z Bears, jest to zupełnie inne uczucie. Jestem po prostu podekscytowamy." - skwitował Tom.

Przypomnijmy, że w kwietniu 2009 r. Nelson trafił do Cincinnati Bengals jako niedraftowany zawodnik.
Dwa lata później, za sprawą kontuzji Colta Andersona, ściągnięto go do Philadelphii Eagles. Miniony rok okazał się być dla niego zmarnowany, bowiem w jednym z meczów przedsezonowych doznał zwichnięcia kostki. Pod koniec września wrócił do treningów z nadzieją na występy w sezonie regularnym. Nic takiego jednak nie miało miejsca i w sierpniu rozwiązano z nim kontrakt. Miejmy nadzieję, że teraz, w wymarzonych barwach będzie mu się wiodło znacznie lepiej.

"Wiem, że większość chłopaków właśnie zakończyła sezon, więc starają się odpczywać i regenerować siły. Ja jednak jestem już gotowy. Jeśli sezon miałby zacząć się jutro, byłbym zachwycony, ale będę cierpliwy. Na wszystko przyjdzie czas." - podsumował.