UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.80' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim Pierwsza liga dla...
Dodane przez Dariusz Ankiewicz dnia Październik 02 2011 00:13:59
Zagłębie Steelers Interpromex utrzymali się w pierwszej Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego pokonując w meczu barażowym Mustangs Płock.

Treść rozszerzona
Zagłębie Steelers Interpromex w sobotnim meczu barażowym Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego pokonali Mustangs Płock i tym samym zapewnili sobie prawo gry w przyszłorocznych rozgrywkach PLFA I.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 22:8, jednak po pierwszej połowie meczu Steelers prowadzili zaledwie 3:0. Po dość wyrównanej pierwszej połowie, Hutnicy pokazali swoją prawdziwą siłę w trzeciej kwarcie, zdobywając dwa przyłożenia po podaniach. Mustangs, którzy po swoim najlepszym sezonie w historii w przyszłym roku znów walczyć będą w PLFA II, zdołali zdobyć tylko jedno przyłożenie po akcji biegowej (podwyższone później za 2 punkty) w czwartej kwarcie. Ostatnie słowo w tym meczu należało do gospodarzy, którzy to dobili swoich rywali zdobywając kolejne, trzecie tego dnia przyłożenie (tym razem po akcji biegowej) zapewniając sobie utrzymanie w PLFA I.

Pomimo wyniku, bardzo dobrze w tym spotkaniu zaprezentowała się obrona płocczan, która to praktycznie wyłączyła atak biegowy Steelers.

Był to ostatni mecz w sezonie dla obu drużyn. Spotkanie obejrzało 700 widzów.

Źródło: PLFA.pl