UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.121' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim Spartans Mistrzem PLFA II
Dodane przez Masel dnia Wrzesień 19 2011 13:45:34
Warsaw Spartans wygrali z Mustangs Płock w niedzielnym finale drugiej ligi i w przyszłym sezonie zobaczymy ich w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej.

Treść rozszerzona

Mecz zakończył się wynikiem 11:8, co oddaje dominację defensyw w tym meczu. W regulaminowym czasie gry obie drużyny zdobyły po jednym przyłożeniu (Mustangs nie zdołali podwyższyć, natomiast Spartanom udało się podwyższyć za 2 punkty). Dodatkowo drużyna z Płocka w drugiej kwarcie zdobyła safety.

Do zakończenia meczu potrzebne były aż dwie dogrywki. Field goal jaki zdobył w drugiej z nich kicker Spartans - Dariusz Marczak oraz fumble drużyny z Płocka przesądziły o zwycięstwie Warszawiaków.

Najlepszym zawodnikiem Finału wybrany został Tomasz Ochnio. Mecz obejrzało 1000 widzów.

Porażka w Fianle nie jest końcem marzeń o pierwszej lidze dla Mustangs Płock. Zespół zagra jeszcze w barażu z Zagłębiem Steelers, który odbędzie się 1 października w Będzinie.

Źródło: PZFA.pl