UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.113' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim Staubach: "Romo jest rozgrywającym godnym Super Bowl"
Dodane przez Dariusz Ankiewicz dnia Maj 19 2011 02:12:42
Hall of Famer broni rozgrywającego Dallas Cowboys.


Treść rozszerzona
Hall of Famer Roger Staubach powiedział, że rozgrywający Tony Romo nie jest problemem dla swojej drużyny, Dallas Cowboys.

Staubach powiedział na początku tego tygodnia, że nie ma żadnych podstaw do ataków słownych, których Romo stał się ofiarą.

"Nie rozumiem tego" - powiedział Staubach, który doprowadził Cowboys do dwóch tytułów mistrzowskich w latach 70-tych. "Jest pracowity. Jest ze swoją drużyną przez cały sezon. Jest zawodnikiem i liderem swojego zespołu, dla którego zrobił bardzo dużo."

Bardziej imponujące niż trzy udziały Romo w Pro Bowl jest jego bilans 39-22 jako starter i rating kariery w wysokości 95.5, który jest niższy tylko od Aarona Rodgersa, Phillipa Riversa i Steve'a Younga. Procent kompletnych podań (64.1) Romo jest na ósmym miejscu w rankingu wszech-czasów.

"On nie jest problemem" - powiedział Staubach. "On jest niewiarygodny. Jest jednym z najlepszych rozgrywających w NFL, który potrafi poruszać się w kieszeni i stwarzać świetne akcje."

"Nasz rozgrywający nie jest naszym problemem. My mamy rozgrywającego godnego Super Bowl, który może wygrać ten tytuł."

Przez ponad cztery lata jako podstawowy rozgrywający Cowobys, Romo rozpoczął 61 spotkań, podawał na 16,650 jardów, 118 przyłożeń przy tylko 62 przechwytach.

Źródło: NFL.com