UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.113' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim Garrett awansowany
Dodane przez killz0ne dnia Styczeń 03 2011 11:16:52
Jason Garrett został awansowany z tymczasowego na 'pełnowymiarowego' trenera drużyny Dallas Cowboys.


Treść rozszerzona
Władze najdroższej drużyny świata postanowiły dać szanse i awansowali tymczasowego trenera Jasona Garretta na funkcję pełnoprawnego głównego trenera.

Garrett został awansowany wczoraj, jeszcze przed meczem z Philadelphia Eagles, co wyraźnie podniosło morale drużyny, gdyż Cowboys rozprawili się z Orłami 14-13.

Przed awansem Garretta, Cowboys przeprowadzili rozmowę z trenerem wide receiverów Ray'em Shermanem dla 'zaspokojenia' przepisu, który mówi o sprawdzeniu przynajmniej jednego drugorzędnego kandydata.

Właściciel drużyny z Teksasu Jerry Jones wierzy w Garretta i nie potrzebował przeprowadzenia z nim wywiadu.

"Znam go bardzo dobrze"- Powiedział Jones, który jest zadowolony z pracy Garretta w drugiej połowie sezonu.

Jason Garrett zastąpił Wade'a Phillipsa (po jego niezbyt dobrym starcie 1-7 w tym sezonie) z wynikiem 5-3 w drugiej części sezonu. Przypomnijmy, że 3 mecze pod wodzą Garretta zostały przegrane przez Cowboys nie większą ilością niż 7 punktów.

Były rozgrywający w NFL (czyt. Jason Garrett) dołączył do drużyny Cowboys w 2007r jako koordynator ofensywy. Od drugiej części sezonu pełni funkcję głównego trenera zespołu.

Źródło: nfl.com